Dětské hudební nástroje

13 položek celkem
Dětský Karaoke Mikrofon Modrý
Dětský Karaoke Mikrofon Modrý
Skladem do 5 dnů (>5 ks)
199 Kč
Kód: CZ2614
Rohové zrcadlo s mikrofonem a modrým USB světlem
249 Kč
Kód: CZ2611
Rohové zrcadlo s mikrofonem růžové světlo USB
249 Kč
Kód: CZ2610
Pohádkový karaoke mikrofon pro malého zpěváka MP3
259 Kč
Kód: CZ0397
Mikrofonní sada Karaoke růžový telefon
359 Kč
Kód: CZ1877
Interaktivní dětská klavírní kytara zvuk světle zelená
409 Kč
Kód: CZ2943
Elektronické piano Apple Connect to Phone
419 Kč
Kód: CZ1873
Vzdělávací kladivá cimbál pro batolata
419 Kč
Kód: CZ0108
Vzdělávací cimbál pro batole Hammer barevné kuličky
479 Kč
Kód: CZ5038
Interaktivní baterie buben pro svítí a hraje
1 090 Kč
Kód: CZ1744
Barevná bicí souprava pro malého muzikanta s židlí
1 290 Kč
Kód: CZ1000
Varhanní klávesnice křeslo mikrofon modrý
1 390 Kč
Kód: CZ0147
Klávesnice MQ-810 MP3 s mikrofonem 61 kláves
1 890 Kč
Kód: CZ0238

Pokud vaše dítě projevuje velký zájem o hudbu od raného dětství, bude velmi užitečné koupit dětské hudební nástroje. Hudební nástroje pro děti rozvíjejí nejen hudební sluch, ale přispívají i k rozvoji smyslu pro rytmus, artikulaci a srozumitelnost řeči. A možná se z vašeho dítěte jednou stane světoznámý hudebník. Pokud se zastavíte u nějakého konkrétního druhu hudební kreativity a budete chtít koupit dětské hudební nástroje v Praze a České Republice, pak to bude velmi snadné a rychlé s pomocí našich stránek .

Náš internetový obchod s dětskými hračkami Funki.cz vám nabízí všechny druhy hudebních nástrojů pro děti od nejznámějších světových výrobců pro chlapce a dívky ve věku od jednoho roku.

Co jsou to dětské hudební nástroje?
Vynikajícím dárkem pro vaše dítě bude dětský syntezátor - zmenšená kopie skutečného klavíru, jehož klávesy jsou vyrobeny speciálně pro velikost dětských prstů se sníženou sadou funkcí. Pořídit si můžete i buben, který je nejen zdrojem hluku, ale také výborným nástrojem, který udává potřebný rytmus jakékoli hudební skladbě. A zakoupením malé kytary dáte dítěti příležitost cítit se jako umělec tím, že uspořádáte koncert před jeho rodinou. V našem obchodě najdete různé barevné a zářivé hudební nástroje pro děti, které si můžete zakoupit. Všechny produkty prodávané na našich stránkách jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality, z materiálů šetrných k životnímu prostředí a pouze prospějí psychickému a fyzickému vývoji vašich dětí.

Náš internetový obchod dětských hraček Funki.cz vám nabízí nejoblíbenější, nejatraktivnější, nejzajímavější a nejjasnější, s obrázky různých kreslených postaviček, hudebních nástrojů, hraním, na které vaše dítě stráví svůj volný čas nejen zábavou, ale také skvělým výhoda.