Dětské stany

7 položek celkem
Stan pro děti Princess Palace Crown Pink
449 Kč
Kód: CZ3320
Dětský stan pro zábavní park v růžové barvě
629 Kč
Kód: CZ3998
Dětský Stan House Dinosaurs Garden Green
689 Kč
Kód: CZ3322
Dětský svítící státní Unicorn Ponies Pink
1 090 Kč
Kód: CZ3992
Indický stan teepee Playhouse Dinosauři vodotěsný
1 190 Kč
Kód: CZ2500
Zmrzlinový stan Princess Ice Cream Zmrzlinářství pro děti Pink Lights Stars Kód: CZ3994
Indický stát Tepee Playhouse Clouds vodotěsný
1 390 Kč
Kód: CZ3323

Hledáte dokonalý způsob, jak přinést radost a dobrodružství do života vašich dětí? Naše dětské stany jsou tím pravým řešením! S našimi hračkovými stany a dětskými přístřešky se vaše malé dobrodruhy budou cítit jako doma, zatímco prozkoumávají nové světy plné zábavy.

Naše dětské tábory jsou ideální pro kreativní hraní a zábavu pod širým nebem. S našimi venkovními stany pro děti a dětskými hernami se vaše děti mohou vyřádit a rozvíjet svou fantazii v bezpečném prostředí. Každý domeček pro děti je navržen s důrazem na bezpečnost a pohodlí, aby vaše děti mohly trávit hodiny plné radosti a smíchu.

Nezapomeňte také na naše dětské kempování! S našimi stany pro děti si mohou vaše děti užít dobrodružství přírody přímo ve vašem vlastním dvorku. S hračkovými stany pro hraní a venkovními stany pro děti budou vaše děti nadšeně plánovat své vlastní dobrodružství.

Užijte si kouzlo dětství s našimi dětskými stany, které přinášejí nekonečné možnosti pro zábavu a dobrodružství. Objednejte si jeden ještě dnes a udělejte svým dětem radost, kterou si budou pamatovat navždy.