Dětské koloběžky

9 položek celkem
Tříkolka Balanční koloběžka Světelná kola Růžový králík Kód: CZ0723
Tříkolka Balanční koloběžka Světelná kola Veverka žlutá
689 Kč
Kód: CZ0722
Tříkolka Balanční koloběžka Světelná kola Růžová
799 Kč
Kód: CZ0727
Tříkolka Balanční koloběžka Svítící modrá kola Krokodýl
799 Kč
Kód: CZ0726
Trikolová balanční koloběžka růžová hudební diody králík
839 Kč
Kód: CZ0719
Tříkolová balanční koloběžka modrá hudební diody kočka
839 Kč
Kód: CZ0716
Tříkolová balanční koloběžka žlutá hudební dioda Veverka
839 Kč
Kód: CZ0718
Tříkolka Světelná kola žlutá
Tříkolka Světelná kola žlutá
Skladem do 5 dnů (>5 ks)
869 Kč
Kód: CZ0725
Tříkolová koloběžka Světelná kola Bílá
869 Kč
Kód: CZ0724

Jak potěšit své dítě tím, že nebude vynakládat velké prostředky, a to i s prospěchem pro dětské zdraví? Tuto otázku si často kladou prakticky všichni rodiče. Můžeme vám dát jednu nápovědu - kupte svému dítěti koloběžku. Koloběžka pro děti je to nádherný trenažér všech skupin svalů a prostředek k zábavnému trávení na čerstvém vzduchu. Navštivte náš internetový obchod s dětskými hračkami Funki.cz a jsme přesvědčeni, že určitě vyberete něco vhodného.
Jak se ale neztratit mezi tolika nabízenými komoditami a koloběžkou koupit právě ten - nejlepší pro své dítě? Především potřebujete vědět, že dětské koloběžky bývají tříkolové a dvoukolové. První se počítá na mláďata ve věku od 2 let. Obvykle jsou těžší než dvoukolky, což jim dává větší odolnost.

Dětská koloběžka je jedním z nejlepších druhů dopravy pro děti
Dětem je trochu starší, od 4 let, nabízíme koloběžky dvoukolové. Jsou rychlejší, rychlejší a lehčí než tříkolky. Opatřeny nožní brzdou, aby dítě mohlo včas zastavit například v parku na silničce, mají méně šperků a hraček, aby neodvádělo řidiče koloběžky od vozovky. Mimochodem, čím menší průměr kola koloběžky, tím větší rychlost dokáže rozvíjet. Je to už plnohodnotný prostředek pohybu, na kterém se dají plnit triky nebo jen rychle popojíždět. Pokud se rozhodnete, objednejte se hned, jen přetáhnutím zboží do koše. Pokud váháte s výběrem modelu, kontaktujte našeho manažera a ten vám určitě pomůže koupit koloběžku a další dětskou dopravu.