3 položek celkem
Dřevěná kuchyně Emma Mint Nerezové kuchyňské doplňky
2 990 Kč
Kód: CZ2541
Dřevěná kuchyně Jolie růžová/bílá - s lednicí a mikrovlnnou troubou Kód: CZ0523
Dřevěná kuchyně s troubou a příslušenstvím zeleno-bílá
4 190 Kč
Kód: CZ0595

Pokud hledáte dřevěné hračky pro své miminko, pak jste na správné adrese. V internetovém obchodě Funki.cz je vaše pozornost věnována obrovskému výběru podobného zboží a vynikající kvality.

Dávno pryč jsou doby, kdy slovní spojení „dřevěné hračky“ evokovalo ironii a bylo jakýmsi výsměchem, symbolem nudného a neradostného dětství. Nyní jsou věci úplně jiné, dalo by se říci, dokonce radikálně opačné. V dnešní době si získaly obrovskou oblibu a jsou velmi žádané. To je zcela přirozené, protože v naší době všech druhů toxických látek, které škodí zdraví, se cení především vše přírodní. A co může být lepšího než přírodní dřevo. Jedná se o přírodní materiál šetrný k životnímu prostředí, který je zcela bezpečný pro zdraví dětí. Je všeobecně známo, že hračky mají obrovský vliv na vývoj dítěte, proto je tak důležité, aby byly kvalitní, bezpečné a samozřejmě i vizuálně atraktivní.

Dřevěné hračky jsou časem prověřené spolehlivé hračky
Náš obchod dřevěných hraček nabízí široký sortiment tohoto produktu pro každý vkus a věk. Výběrem hraček takového plánu můžete své dítě chránit před škodlivými účinky hraček neznámého původu a kvality na něj. Budete se starat o jeho zdraví a dítě získá úžasné emoce a radost ze hry.

Takže jste se rozhodli, že je prostě nutné koupit dřevěné hračky pro vaše dítě. Nyní zbývá rozhodnout, co přesně zastavit vaši volbu. V první řadě je potřeba zohlednit věk dítěte. Máme produkty pro různé věkové skupiny. Pro nejmenší jsou připraveny dřevěné pyramidy a kostky, invalidní vozíky a třídičky a také hudební hračky. Pro větší děti můžete zakoupit bludiště a puzzle, šněrování a puzzle,dřevěné hračky do kuchyňky, dřevěné nádobí do dětské kuchyňky,dřevěné auto nebo dětské dřevěné kuchyňky. Všechny jsou velmi světlé, zajímavé, originální a vašemu dítěti nepochybně prospějí. Dítě bude hrát a v procesu hraní nejen přijímat pozitivní emoce, ale také se rozvíjet.

Sortiment se neustále rozšiřuje a aktualizuje, proto při pravidelné návštěvě našich stránek vždy najdete něco nového, čím můžete své dítě potěšit.
O výhodách nákupu na internetu není třeba mluvit. Je to rychlé, pohodlné a mnohem ekonomičtější. Vybraný produkt obdržíte rychle a vaše dítě bude mít z nových hraček velkou radost. Vyberte si kvalitní, krásné, světlé dřevěné hračky, se kterými bude opravdová radost hrát.