Dřevěné domečky pro panenky

Holčičky si samozřejmě nejraději hrají s panenkami, ať už se říká cokoli, jsou to jejich oblíbené hračky, vždy to tak bylo a pravděpodobně bude i v budoucnu. A splněním nejmilovanějšího snu malé princezny bude nádherný domeček pro panenky, který je přesnou kopií toho skutečného, ​​pouze v miniatuře. Tato elegantní a všestranná hračka nikdy dítě neomrzí, protože si s ní můžete hrát sami i s přáteli, vymýšlet a hrát fascinující příběhy ze „života panenek“. Domeček pro panenky poskytne vaší ratolesti možnost si jej samostatně vyzdobit a vybrat vhodný nábytek. Když pomůže svým panenkám uklízet dům, dívka se snadno naučí zásadám čistoty a pořádku.

Dřevěné domečky pro panenky není jen fantasy hra, je to vývoj vaší princezny
Pořízením domečku pro Barbie probudíte fantazii a představivost své dcery, pomůžete jí rozšířit obzory, naučíte ji zodpovědnosti a samostatnosti. Domy pro panenky dívce odhalí mnoho ženských triků a tajemství a nenechají ji nudit. Internetový obchod s dětskými hračkami Funki.cz vám v této kategorii poskytne obrovský výběr.  Dětské domečky pro panenky má všechny potřebné atributy skutečného domova - má elegantní pokoje zařízené krásným nábytkem a vybavené potřebnými spotřebiči, kuchyně s nádobím, vany a sprchy.

Můžete si koupit jak hotové domy, tak domy, které vyžadují montáž. Dokonce i holčička bude mít velký zájem o výrobu domu pro panenky vlastníma rukama. Velikosti domečků pro panenky se mohou velmi lišit, od velmi malých až po ty, které se vejdou samotnému dítěti. Charakteristickým rysem mnoha domů je možnost rozšíření, dostavby a modernizace díky doplňkovým prvkům.

Nabízíme širokou škálu souvisejících doplňků, mezi nimiž je na prvním místě nábytek pro panenky. Snadno pořídíte jakýkoli kus nábytku a ještě jednou potěšíte své dítě. Na stránkách internetového obchodu Funki.cz najdete domečky pro panenky ze dřeva, kartonu, papíru a plastu. Všechny materiály jsou šetrné k životnímu prostředí a absolutně bezpečné pro miminko. Vzhled takové hračky v domě způsobí explozi zájmu a emocí nejen u dětí, ale dokonce i u mnoha dospělých.