O nás


V roce 2020 se naše společnost stala jedním z velkých distributorů dětských hraček v České Republice.

Spolupracujeme přímo s výrobci dětských hraček, což umožňuje držet konkurenční nízkou cenu celého sortimentu zboží.

Máme k dispozici spoustu dětského zboží, které je určeno pro děti ve věku od narození až po pubertální věk. V internetovém obchodě Funki.cz budete moci vybrat dárek dítěti k narozeninám, Silvestr, den svatého Mikuláše.

Nákupem našeho zboží v našem internetovém obchodě s dětským zbožím získáváte kvalitní konzultaci od našich odborníků, kontrolu zboží a rychlé odeslání přepravní službě. Rychlé zasílání objednávek je jednou z našich výhod.

Na našich stránkách Funki.cz najdete nejpopulárnější kategorie zboží, jako jsou:

Autíčka pro děti

Dětské koloběžky

Čtyřkolky pro děti

Elektrické motorky

Šlapací vozítka

Trampolíny

Internetový obchod Funki.cz se zaměřuje na maloobchodní prodej: autíčka pro děti,dětské zboží,trampolíny,motorky pro děti a zboží Bestway. Díky dlouhé a tvrdé práci, neustálému růstu a kvalifikovaným odborníkům.

Vyřízením objednávky přes koš na webu, případně na telefonním čísle si garantujete bezpečný nákup.

Náš obchod provozuje prodej hraček od známých světových výrobců a obchodních značek. Veškeré zboží je certifikováno a vyrobeno z materiálů bezpečných pro zdraví dítěte.

Náš příběh

Дизайн без названия (27)

Vytvořili jsme náš projekt s cílem - udělat co nejkomfortnější a nejpohodlnější Vaši nákup potřebné hračky pro Vaše dítě!

Náš tým Funki.cz je soudržný tým profesionálních a uměleckých osobností. My jsme vždy připraveni poskytnout správnou, kvalifikovanou pomoc a konzultaci při výběru a nákupu zboží. Dynamicky se vyvíjíme a rozšiřujeme, přinášíme stále lepší výkony z různých oblastí a oblastí života do naší práce, abychom zlepšili kvalitu našich služeb pro Vás.Logo Funki !